2015. július 28., kedd

Állatkert :)

Szombaton voltunk a párommal a Fővárosi Állatkertbe, már régóta szerettem volna menni, igazából minden héten el lennék ott :D 
Jó volt nagyon, eleve, hogyha a párommal csinálok valamit akkor az már rossz nem lehet :) 
Nagyon cukik voltak az állatok, de persze nem a csótányokról és a pókokról beszélek, attól rosszul lettünk és ráadásul alig bírtuk megtalálni a kijáratot és csapdába estünk közöttük xD még nagyobb labirintus mint az IKEA :DD 
Ami idegesítő az az, hogy kifizettetik az emberrel a 2000 Ft-ot, de egy csomó állat nem is volt, meg felújítás volt stb és sok mindent nem láttunk, a Hol nem volt parkba meg minden zsetonért van és az sem olcsó, simán benne lehetne a belépő árába, de mindegy.. akkor már inkább hagyták volna meg a vidámparkot :( 
Ettől függetlenül nagyon jól éreztem magamat, sok furcsa állatot láttunk, meg fóka showt és a dínós rész is nagyon tetszett :D