Ma egy naaaagyon finom receptet hoztam nektek! :3
12 db muffin jön ki ebből a receptből.
Hozzávalók a tésztához:
-15 dkg margarin
- 17 dkg cukor
- 3 tojás
-15 dkg liszt
- 2 teáskanál sütőpor
-1 csomag vaníliás cukor
Ezt keverjétek össze csomómentesre! :)
Hozzávalók a pudinghoz:
-2,5 dl tej
- fél csomag vaníliás pudingpor
- 1-2 evőkanál cukor
Én úgy csináltam, hogy 1 kanál tészta, 1 kanál puding és 1 kanál tészta!
Tegyétek be az előmelegített sütőbe 180 fokra, 20-25 percig és már lehet is enni!
Jó étvágyat hozzá! :)