A mai nap nagyon boldog voltam! Végre nem aggódtam semmin, nem féltem semmitől csak éltem a pillanatnak és egy csodás napot töltöttem a szerelmemmel! :) Imádok mellette ébredni, amikor rám mosolyog, megcsókol és hozzám bújik reggel, a legcsodálatosabb érzés a világon és remélem ez így lesz életünk végéig. Kaptam tőle egy szál vörös rózsát nőnapra, aminek nagyon örültem.
Mindennél jobban szeretem, örökké!
Mindennél jobban szeretem, örökké!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése