2015. szeptember 8., kedd

Hiányzol Lady! :'(

Drága Lady!

Te voltál a legjobb, legaranyosabb, legviccesebb, legszeretetreméltóbb kutyus a világon!
Te mindig boldogan és izgatottan vártál haza, az ölembe ugráltál mindig és vártad a simit. 
Mindig jó kutya voltál, neked bármit elmondhattam.
Túl jó kutya voltál hozzám!
Köszönöm az elmúlt 11 évet, sosem felejtelek el!
Szeretlek! Remélem tudod!

















Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése