2015. május 22., péntek

Wááááá!!

Jelentem, hivatalosan is megvan a fodrász vizsgám és gyakorló  fodrász lettem!! 
El sem hiszem, hogy megcsináltam, annyira büszke vagyok magamra, hogy kitartottam és nem adtam fel és egyel közelebb kerültem a célomhoz és álmomhoz. :) Ebben nagyon sokat köszönhetek a szerelmemnek, hogy tartotta a lelket bennem ami nem lehetett könnyű, mert igen kibírhatatlan vagyok néha... :D De ő segített nekem és hitt bennem, ami nagyon sokat jelent nekem, köszönöm!

A vizsgáról egy kicsit bővebben:
Az írásbeli volt először, nagyon ráparáztam azt hittem tök nehéz lesz és tuti semmi nem jut majd az eszembe, de szerencsére sok mindent tudtam, persze voltak benne olyanok amikről nem is hallottam még életemben xD de 4-es lett :) Aztán következett a gyakorlat, ahol mindenben biztos voltam, hogy menni fog, hisz minden nap becsületesen elgyakoroltam minden feladatot a 2 év alatt és kizárt, hogy ezt elszúrjam. De elszúrtam... mert nagyon parázós vagyok, remegett mindenem, féltem, hogy kifutok az időből, mindent leejtettem és bénáztam.. és persze az is nagyban hozzájárult ehhez, hogy volt egy f*sz vizsgabiztos, aki el volt szállva magától és szépen lehúzta a jegyeimet... csalódottan mentem haza, mert minden meglett, de nem olyan jegyeket kaptam amit érdemeltem volna. Aztán jött a szóbeli, amire annyira ráparáztam, hogy már az ájulás kerülgetett, szerintem jobban féltem mint az érettséginél. Szerencsére jó tételt húztam, mindent elmondtam róla szerintem és nagy kő esett le a szívemről amikor átvettem a bizonyítványt. :))



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése