Ma voltam a deák ferenc téren, ugyanis facen létrehoztak egy eseményt Deák téri henna vasárnap néven. Felkeltette az érdeklődésemet és mondom elmegyek ha egyedül is de ott leszek. Normálisak voltak a készítők, de a lányok akik odajöttek mind ugyanúgy néztek ki, haspólóban, magamutogatóan, és kb mind ugyan azt a mintát kérték. Hol itt az eredetiség? :D én büszke voltam, h nem egy sablont kértem. :)
Aztán lehetett még csillámtetoválást is kérni, persze, h megragadtam a lehetőséget és kértem azt is. ^^ lehet, h gyerekes vagyok, h 20 évesen ilyeneknek örülök és ez foglalkoztat, de nem érdekel mert nekem tetszik. Örülök, h elmentem mert jól éreztem magamat és egyébként régen nem mentem egyedül sehova, de most már rájöttem, h ezzel csak magammal szúrok ki és lemaradok jó dolgokról.Egyébként az egész becsület kassza alapon működött. Itt vannak, h én miket kértem:
Aztán lehetett még csillámtetoválást is kérni, persze, h megragadtam a lehetőséget és kértem azt is. ^^ lehet, h gyerekes vagyok, h 20 évesen ilyeneknek örülök és ez foglalkoztat, de nem érdekel mert nekem tetszik. Örülök, h elmentem mert jól éreztem magamat és egyébként régen nem mentem egyedül sehova, de most már rájöttem, h ezzel csak magammal szúrok ki és lemaradok jó dolgokról.Egyébként az egész becsület kassza alapon működött. Itt vannak, h én miket kértem:
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése