2016. február 28., vasárnap

7 hónapja

Már 7 hónapja, hogy elvitték tőlem Ladyt és csak remélem, hogy jól van és boldog. 
Nagyon hiányzik, persze szeretem Maszatot és Johnnyt, de akárhányszor Johnnyra nézek mindig Lady jut eszembe és, hogy neki is itt kéne lennie :(
Bocsánat kérést persze azóta sem kaptam és mindenki él tovább mintha semmi nem történt volna..







Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése